Lancelot Of Sunshine's Valley "Cooper"
cooper

Lancelot Of Sunshine's Valley
Roepnaam : " Cooper "

Jeugd Winner '13
Belgisch Jeugd Kampioen
Luxemburg Jeugd Kampioen
Nederlands Jeugd Kampioen

Geboren (birth) : 06/12/2012

Gezondheid :
HD : BVA : 5 - 6 , FCI : B
ED : 0-0
Ogen vrij van CATARACT/PRA 1 & 2

Lancelot Of Sunshine's Valley Ch. Zampanzar Say It Again Ch. Shardanell Castapell Ipcress Sir Thomas
Lovehayne Scarlet Sage for Marcasite
Ch. Zampanzar Sky At Night Ch. Erinderry Gaelic Minstrel
Ch. Samsara of Glen Sheallag
Ch. Impressive Of Sunshine's Valley Moondust Solomon Ch. Ashbury Angel Heart
Ch. Moondust Emma
Fame Of Sunshine's Valley Ch. Inassicas Coriander
Angel Of Sunshine's Valley

Datum
Plaats
Keurmeester
Klasse
Uitslag

2015

26/10 Leuven Mr Laverty C.(GB) Open klas 3 U
12/09 Libramont Mrs C.Pil (B) Open klas 1 U - CAC-CACIB
29/08 Luxemburg Mrs N.Davidovic (C) Open klas 2 U - RCACL
02/08 clubshow GRCB Mr L.Dehaes (B) Open klas 2 U
21/06 Doaui (Fr) Mr Sambucco G. (I) Open klas 2 U - RCAC-RCACIB
07/06 Lommel Mr Verrees J. (B) Open klas 2 U
16/05 Wieze Mrs Boesmans V. (B) Open klas 2 U
18/04 Antwerpen Mr Gelaude J. (B) Open klas 2 U
21/02 Hoogstraten Mr Drury P. (UK) Open klas 2 U
25/01 Moeskroen Mr Senasenko E.(RUS) Open klas 3 U
11/01 Genk Mrs Mach Lisbeth (CH) Open klas 1 U

2014

07/12 Brussel Mr F.Kane (UK) Open klas 1 U
16/11 Kortrijk Mrs S.Almey (UK) Intermediare klas 1 U
11/10 Charleroi Mr Gil Polo Carmen (E) Intermediare klas 1 U
21/09 Libramont Mr J.De Cuyper (B) Intermediare klas 1 U - RCAC
07/09 Gieben (De) Mr Theo Leenen (B) Intermediare klas

1 U - CAC-CACIB

BOB

02/08 Leuven (B) Mrs Davidovic Natasa Intermediare klas

1 U - CAC

BOB - 3 de groep 8

19/07 Luik (B) Mrs P.Richards Douma (F) Intermediare klas

1 U - CAC-CACIB

BOB

24/05 Tilburg (NL) Mrs L.J.M. Helling van den Elzen (NL) Jeugd klas

1 U - JCAC
Nederland jeugd Kampioen

17/05 Wieze (B) Mrs Phil (B) Jeugd klas 1 U
10/05 Dortmund (De) Mr Beyersdorf Jeugd klas 1 U - JCAC- VDH Fruhjahrs-jugendsieger 2014
09/05 Dortmund (De) Mr Kaj Falk Andreasen (DK) Jeugd klas 2 U - RJCAC
21/04 Jonge hondendag GRCB (B) Mrs Dawn Rose (GB) Jeugd klas 1 U
19/04 Goes (NL) Mr Dewilde A. (B) Jeugd klas 1 U
13/04 Antwerpen (B) Mrs Boesmans V. (B) Jeugd klas 1 U - Beste Jeugd
30/03 Luxemburg Mr Liam Morran (UK) Jeugd klas 1 U -
Jeugd Kampioen
26/01 Moeskroen (B) Mr Blomme R (B) Jeugd klas 1 U - Beste Jeugd
Belgisch jeugd Kampioen
09/02 Genk (B) Mr Duitscher Erwin (AT) Jeugd klas 3 U
04/01 Hoogstraten (B) Mrs Wilcklow Gillian (UK) Jeugd klas 1 U

2013

21/12
Tienen (B)
Mr Jos De Cuyper (B)
Jeugd klas
1 U- Beste Jeugd BOS - BOB
2 de groep 8
15/12
Amsterdam (NL)
Mr Hans Boelaars (NL)
Jeugd klas
1U - Jeugdwinner
Crufts Qualificatie
17/11
Kortrijk (B)
Mrs Sue Towers (UK)
Jeugd klas
3 U
16/11
Kortrijk (B)
Mr Liam Moran (IE)
Jeugd klas
2 U
06/10
Charleroi (B)
Mrs Moyano Gonzales
Jeugd klas
2 U
21/09
Brussel (B)
Mrs R.Greenwood (UK)
Jeugd klas
4 U
10/08
Will to Please (B)
Mrs Margareth I Woods (UK)
Puppy klas
2 VB
03/08
Clubshow GRCB
Mr Jean Griggs
Puppy klas
1 VB
30/06
Genk (B)
Mrs Shadilya Rajiv
Puppy klas
1 VB
01/04
Jonge Hondendag GRCB
Mrs Viviane Boesmans (B)
Baby klas
2 VB

 


Terug naar: Kennel

Boven